23-45-L/01Mechanik seřizovač - zkrácené studium 

- dvouleté denní studium

- pro uchazeče mající střední vzdělání s maturitní zkouškou v jiném oboru vzdělání

 

Studijní obor mechanik seřizovač je určen pro přípravu pracovníků pro řízení, seřizování, obsluhu a údržbu všech druhů a typů konvenčních a číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center, obráběcích linek a jejich příslušenství, jiné techniky prostřednictvím programovatelných automatů, k obsluze a programování výrobních strojů, zařízení a technologických pracovišť (strojů s číslicovým řízením a jejich technologických sestav, více profesních buněk, výrobních systémů sestavených z výrobních buněk, transferových linek apod.) vybavených výpočetní technikou, řídicími systémy NC a CNC.

Po skončení přípravy ve studijním oboru mechanik seřizovač, úspěšném vykonání maturitní zkoušky a po příslušné praxi je absolvent schopen samostatně obsluhovat, seřizovat popřípadě programovat konvenční a číslicově řízené obráběcí stroje, zařízení a výrobní linky.

Je schopen kontrolovat a měřit obrobky a ošetřovat příslušné pracovní nástroje. Může působit ve střední technické funkci provozního charakteru.

Po absolvování příslušné praxe a případných předepsaných zkoušek může samostatně podnikat v oboru.

Přihláška ke studiu -  Prihlaska_SS_2019_denni.pdf (184878)

                                          Dotazník - nový ZŠ.docx (51710)

Učební plán -              MS - denní zkrácené.pdf (367240) 

 

Potřebujete více informací? 

Napište email - sekretariat@soscelakovice.cz